dalp5vsk RT @ineselibina: Īstā dzīvesziņa: Mīlestība uz ķīmiju - leģendārais skolotājs Roberts Akermanis, fizikā- Tālivaldis Deklaus, paldies manai …
dalp5vsk Uzņēmīgākie jaunieši mācās mūsu skolā: http://t.co/PGsEFS10xX
dalp5vsk Paldies ikvienam - gan skolēniem, gan skolotājiem, gan tehniskajiem darbiniekiem par interesanto mācību gadu! http://t.co/Xw3kovoYRp
Mai 30replyretweet
dalp5vsk Tiek godināti skolēni, kuriem šajā mācību gadā ir tikai ļoti labas un izcilas sekmes! http://t.co/05wCpqYuya
Mai 30replyretweet
dalp5vsk RT @Turiba: Šodien Turībā viesojas Jauno komersantu skolas absolventi no @dalp5vsk un risina aizvadītās #BiznesaNakts uzdevumus http://t.co
Mai 29replyretweet
image1 image2 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3 image3

Jaunumi

Vasara, atdod man manu daļu!

Atdod manu debess malu!

Atdod mākoni, kur nirt!

Atdod saules zaķu baru!

Atdod ūdens viļņu dzirkstis!

 

Saulainu un jauku vasaru!

* * *

Koristiem - gatavosimies 1.jūnija pasākumam. Dziesmas šeit. Vārdi šeit.

Valodas prasmes līmeņa A2 diploms vācu valodā

Šogad pirmo reizi Latvijā un arī mūsu skolā 7.klašu skolēniem skolas noslēguma ieskaites vietā bija iespēja kārtot starptautisku valodas līmeņa A2 eksāmenu vācu valodā, ko piedāvā Vācijas skolu sistēma ārvalstīs (ZfA). Tas ir solis ceļā uz DSD I eksāmenu, ko jau trešo gadu kārtoja mūsu 9.klašu skolēni.

Kopā ar liecībām 22 skolēni, kas ieguva nepieciešamo punktu skaitu 4 valodas kompetencēs - lasīšanas un klausīšanās izpratnē, rakstveida un mutvārdu komunikācijā-, saņēma diplomu. Tas ir apliecinājums tam, ka tā ieguvēja zināšanas atbilst Eiropas kopīgajās pamatnostādnēs noteiktajam valodas prasmes līmenis A2.

Diploma ieguvēji:

7.A klasē: Evelīna Kalve, Roberta Lagzdiņa, Kristaps Salmišķis, Amanda Stalidzāne, Sabīne Sendija Šervinska, Taisija Škoļina-Baltaviča (skolotāja Sanita Arāja)

7.C klasē: Markuss Birznieks, Aleksejs Šepeļevs, Alinte Knīpēna, Gints Veidemanis (skolotāja Gundega Muižniece) un Emīls Moldovans (skolotāja Sanita Perševica)

7.D klasē: Deivis Baranovskis, Jēkabs Markauss, Inese Muceniece. Nils Intenbergs, Kristers Miļevskis, Jana Fiļippova, Elīna Vārna, Patrīcija Frišmane, Marija Starovecka, Katrīne Nice, Elīza Līga Dižgalve (skolotāja Sanda Špude)

Paldies vācu valodas skolotājām par skolēnu sagatavošanu.

Sveicam un lepojamies!

Sveicam un lepojamies!

1.-4.klašu skolēni, kuru liecībās rotājas 8-10 balles:

 

4.A Evelīna Jergina, Marks Karlštrēms, Paula Patrīcija Vindiga, Rebeka Zvirbule, Gabriela Ķirse, Laima Madara Stankevica;

4.B Marisa Aktumane, Rūta Ērika Bite, Gustavs Griezītis, Baiba Kantāne, Toms Peniķis, Markuss Ukstiņš;

4.C Estere Ažēna, Tabita Gudriķe, Anna Marija Kukuka, Diāna Ilstere, Ieva Ķestere, Līva Miļevska, Evelīna Vītola, Annija Zomerfelde;

4.D Eva Bernovska, Elīna Jūrmale, Līva Kuncīte, Keita Laimiņa, Terēza Lauva, Paula Lībeka, Nadīna Arta Panarina, Luīze Keita Reine, Viviāna Starovecka, Raivo Rosvalds.

5.-9.klašu skolēni 7-10 balles:

5.A Madara Līva Brigmane, Simona Marija Jansone, Ņikita Kuzņecovs, Lauma Rītiņa, Arvis Sidorovs (8-10), Marta Stankeviča, Štrausa Madara;

5.B Kunta Marita, Lagzda Rūdolfs, Šēfere Elīza, Roberts Grigorjevs;

5.C Žukauskaite Marija, Līgute Elza, Kukule Agate, Ģirts Freimanis, Edelmane Gita;

5.D Paula Puzule (8-10), Līga Buce (8-10), Annija Jansone (8-10), Anete Uztica (8-10), Ričards Arājs, Katrīna Bunka, Jānis Embrekts, Aleksandra Gončarova, Lorita Gūtmane, Ieva Jansona, Kristija Jurkeviča, Līga Sērdiene, Kristiāns Timbra, Annija Līga Upmane;

6.A Jānis Ķesteris (8-9), Arta Blūma, Ralfs Šulcs;

6.B Paula Juse (8-10), Cīrule Zanda Aivita, Kurčanova Nellija Anna, Meļvicka Samanta, Vizulis Dāvids;

6.C Luīze Jaksta, Viktorija Jansone, Kitija Jonase, Betija Kaire, Elizabete Laizāne, Daniela Muļukina, Sanita Punga (8-10);

6.D Grieta Griezīte (8-10), Krista Daniela Heringa (8-10), Samanta Čepukaite, Alise Laimiņa, Pēteris Pauls Pērkons, Sindija Silava, Anna Sjanīta.

7.A Evelīna Kalve, Amanda Stalidzāne, Sabīne Sendija Šervinska, Adelīna Šimeļuna, Alīna Valdmane;

7.C Emīls Moldovans, Kendija Razmahova, Dāvis Smiltnieks, Una Edelmane, Aleksejs Šepeļevs;

7.D Deivis Baranovskis (9-10), Elīza Līga Dižgalve, Patrīcija Frišmane, Kristiāna Matīsa, Elīna Vārna;

8.A Katrīna Kabiņecka, Beate Pole, Anna Katrīna Šķubura, Alise Zaremba;

8.C Zommere Margarita Anna (8-10), Paula Deiče, Sabīne Kubiļus, Kristiāna Kuduma, Enija Ķeire, Evita Okmane, Ģirts Splīte, Ieva Šillere

8.B Zane Dīriņa, Marika Treščenko, Edgars Maķis, Helēna Henkūzena;

9.A Roberta Grīnbarte, Renāts Butkus (8-10), Dana Embrekte, Kristers Golts, Kārlis Grigaļūns, Atis Krieviņš, Laura Liepa, Florians Perševics;

9.B Helvijs Klāvs Bernāts, Laura Javnošāne, Kristīne Tomase (8-10), Rihards Pētersons, Agnese Siliņa, Ilze Veisberga (7-10);

9.C Kristīne Birzniece (9-10), Džeina Romanova (8-10), Aiga Bernāte (7-10).

 

10.-11.klašu skolēni 7-10 balles.

 

10.A Džerija Ieva, Janaite Justīne (8-10), Liepiņa Elvīra (8-10), Okmane Elīna (8-10), Putāne Linda, Skorobogačs Roberts, Varnovskis Edmunds (8-10), Vēbere Lāsma Lūcija;

10.B Grīsle Marta, Gudkova Marija, Reņģe Erīna Elizabete (8-10), Sapule Endija, Tamsone Džuljeta;

11.A Liepiņa Karlīna, Matīss Edijs, Oļeiņiks Roberts (8-10), Ventaskraste Nora (8-10);

11.B Bergmane Laura, Kalks Estere;

11.C Klokeļe Jolanta (8-10), Mičule Maija.

Galerijas


APU noteikumi 2
APU noteikumi 2
326 sec.
Views: 186
APU noteikumi
APU noteikumi
132 sec.
Views: 237
Skola lepojas ar atjaunoto karogu un savu vēsturi