Itāļu ēdieni vācu mēlē

Šodien skolā skolēniem bija iespēja neformālā vidē pielietot savas vācu valodas zināšanas. Šādu iespēju nodrošināja brīvprātīgā Anna Blum no Vācijas, kura skolā ir ieradusies Eiropas Brīvprātīgā darba programmas ietvaros. Meitene ne tikai līdzdarbojas vācu valodas stundās, bet īsteno arī savas aktivitātes, tādējādi sniedzot skolēniem iespēju izmantot skolā iegūtās vācu valodas prasmes sadzīviskās situācijās. 

Šajā pēcpusdienā skolēni izzināja itāļu virtuvi - skolas mājturības kabinetā tika vārīta smaržīga tomātu mērce, gatavota pasta, dārzeņu salāti ar mocarellas sieru. Brīvā atmosfērā arī skolēni nebaidījās brīvi runāt vācu valodā - bērni droši sarunājas, uzdod jautajumus un palīdz viens otram, ja kāds vārdiņš vai gramatikas likums piemirsies. 

Ar lielu sajūsmu tika uzņemta ziņa, ka nākamajā tikšanās reizē tiks gatavots suši.

Eiropas Brīvprātīgais darbs ir Erasmus+ programmas apakšprogramma, kuras ietvaros ikviens jaunietis vecumā no 17 līdz 30 gadiem var doties uz ārzemēm un veikt sabiedrībai noderīgu darbu 2 līdz 12 mēnešus kādā organizācijā, gūstot sev jaunas prasmes un pieredzi.

 

Partneri: twitter
Partneri: moodle
Partneri: e-klase
Partneri: visc
Partneri: izm
Partneri: lip
Partneri: drošs-internets
Partneri: valsts-bērnu-tiesību-aizsardzības-inspekcija
Partneri: radošuma-pils
Partneri: dsd
Partneri: junior-achievement
Partneri: afs
Partneri: atbalsts
Partneri: prakse-lv
Partneri: pumpurs